Novinky do roku 2023

Apolerro

Zhodnocení roku 2022

V roce 2022 vydalo Apolerro na internet soustu novinek a obsahu. Začátkem roku 2022 byl vydán úplně nový web na Apolerro.cz napsaný v HTML a CSS. A právě tento web bude Apolerro celý rok obohacovat a přidávat na něj nové funkce a sekce. Již na začátku roku byli přidány sekce Apolerro Pixel a Apolerro Video. Následně přibyli sekce Apolerro Start a hra Apolerro DeskNet. Následně byli aktivní tyto čtyři sekce až do podzimu, kdy byly vydány nové sekce a to Apolerro NotePad, Apolerro Smart, Apolerro Gallery a Apolerro Wallpapers. A k úplnému závěru roku byli změněny loga a mírně byla aktulizována architektura stránek, která byla publikována v červnu.

Plány do první poloviny roku 2023

Do nového roku 2023 by se měli nejdřive představit nějaké sekce v Apolerro Smart, například sekce o linuxových distribucích nebo o ekosystému Huawei. Následně by měla být vydána sekce Apolerro Home, která by měla po nainstalování do Vašeho domu zrychlit přístup na Vaše oblíbené stránky. Následně by měla být vydána sekce Apolerro Mini především s dětskými pohádkami. Hlavní úsilí projektu by se ale mělo směřovat okolo projektu Průvodce jižním Plzeňskem. Tento projekt by měl být vydán někdy v průběhu dubna a měl by obsahovat kompletního průvodce jižním Plzeňskem. Ještě do léta by měli na web přibít nějaké funkce pomocí, které zpříjemní práci na webu. V našem blogu na webu Vás jistě budeme v průběhu roku jistě informovat o novinkách.

Vize do druhé poloviny roku 2023

V druhé polovině roku by se mělo představit soustu zajímavých funkcí, jako je možnost vytvořit si vlastní Apolerro ID, pomocí kterého se následně budete moci přihlašovat na webech Apolerra. Pokud vše vyjde podle plánu, mohli by se představit i další projekty, jako je vlastní sociální síť Apolerro Share, jehož součástí by měli být i zájmové sociální sítě (sociální síť určení jen pro určitou skupinu lidí). Zároveň by se měli zdokonalit aktuální aplikace, jako je Apolerro Pixel, Apolerro Video, Apolerro NotePad nebo by mohla vyjít nová verze hry Apolerro DeskNet.