Novinky Apolerra na červen 22

Dark mode, redesign Pixelu a Videa, naučná stezka, ...

Od června 2020, kdy Apolerro vydalo svůj první web, se weby Apolerra velice posunuli dopředu. Pomalu začínáme pracovat na první kancelářské aplikaci. Ta je ale zatím v nedohlednu, proto Vám prozradíme, co chystáme do následujících měsíců.

Co se také ukáže 1.6. 2022 s měsíční aktualizací webu bude redesign tlačítek v sekcích Apolerro Pixel a Apolerro Video. Dále dark mode v sekci Apolerro Start. A poslední věc, které se ukáže začátkem června je rozvětvený článek o ekosystémech na internetu. Vlastně Vám poradí, jaké internetové služby používat pokud chcete to nejlepší za málo peněz, nebo naopak to nejlepší bez oh ledu na peníze, případně ty nejlepší bezplatné služby. Tento článek naleznete v odkazu zde 1.6. 2022. Do dalšího měsíce pro Vás připravujeme animace webů Apolerra při načítání, nový obsah do Apolerro Video a přesně za rok bude spuštěna naučná stezka plánovaná již 2 roky zpět.

Děkujeme že jste si přečetly článek a můžete se těšit na 1.6., kdy můžete vyrazit do Žinkov a jít naši naučnou stezku v krásné přírodě, nastavit si v prohlížeči jako hlavní stranu Apoelrro Start v dark modu nebo si přečíst rozšířený článek o ekosystémech internetu.