Novinky za leden 2023

Úpravy hlavního web

Od vydání minulého dílu můžete nově úvodní stránce Apolerra nelézt informace o dalších projektech Apolerra, které nemají vlastní stránku, jako jsou Apolerro Maps, Apolerro Foto a další služby. Také sekce s informacemi o webech byla udělána responzivní, ale naopak přitom byla poškozena responzivita blogu Apolerra, která bude opravena v následujícím měsíci.

Úpravy Apolerro Smart

V aplikaci Apolerro Start se od minulého vydání změnilo hodně věcí. První změnou jsou nově přidané aplikace do Startu, jako jsou aplikace Huawei Cloud, Huawei AppGallery a celkově byli lépe uskupeny složky s aplikacemi. Také bylo předěláno logo Apolerra na čtvercové, aby lépe zapadalo do celkového webu. Druhou velkou změnou je přidání aktuálních informací přímo do stránky. Nově vždy když přijdete na Apolerro Start uvidíte Aktuální čas a také počasí pro vaší lokalitu.

Úpravy Apolerro NotePad

Apolerro NotePad dostal během ledna možnost ukládat napsané poznámky do paměti zařízení. Můžete si tedy vytvářet poznámky v NotePadu se skvělým prostředím na psaní a následně si poznámku uložit do jakékoliv složky ve vašem počítači. Do budoucna by se mělo přidat i ukládání na Apolerro Cloud.